KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11312087
nr 1131 2087
Gravyr
1800-tal, efter Rubens, 1800-talsram, 54x47
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 september 2017
kl 19:34:13
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr (Budbetjänt)